FAQ

FAQ

Jeśli potrzebujesz pomocy, znajdziesz listę często zadawanych pytań i odpowiedzi.
If you need help, we have a list of frequently asked questions and answers. We strive to give you the best buying experience possible.

Jeśli potrzebujesz coś zmienić w swoim zamówieniu, poinformuj nas o tym natychmiast. Po przetworzeniu zlecenia, zmiany nie będą możliwe. Pamiętaj, iż wszystkie nasze produkty są tworzone na indywidualne polecenie klienta. Obecnie nie posiadamy stanów magazynowych. Wszystkie akcesoria są stworzone specjalnie dla Twojego zwierzaka!

If you need to change something in your order, please contact us immediately. We usually process orders within 2-4 hours, and once we have processed your order, we will be unable to make any changes.

W podsumowaniu zamówienia, wybierz płatność jaka Cię interesuje. Dokonaj przedpłaty na konto i czekaj na dalsze informacje.

Tak, możesz! Po złożeniu zamówienia otrzymasz potwierdzenie zamówienia przez e-mail. Każde zamówienie rozpoczyna produkcję 24 godziny po złożeniu zamówienia. W ciągu 72 godzin od złożenia zamówienia otrzymasz oczekiwaną datę dostawy. Gdy zamówienie zostanie wysłane, otrzymasz inny e-mail z numerem śledzenia i link do śledzenia zamówienia online przez przewoźnika.

Yes, you can! After placing your order you will receive an order confirmation via email. Each order starts production 24 hours after your order is placed. Within 72 hours of you placing your order, you will receive an expected delivery date. When the order ships, you will receive another email with the tracking number and a link to trace the order online with the carrier.

Więcej informacji można znaleźć na stronie “Zwroty i wymiana”. Pamiętaj, że zwrócić można tylko przedmioty ,,gotowe”. W naszym sklepie wszystkie akcesoria szyjemy na indywidualne polecenie klienta.

Please visit our Returns & Exchanges page for more information.

Czas realizacji jest ustalany indywidualnie. Zazwyczaj wynosi do 16-20dni roboczych. 

Staramy się, aby wysyłki realizować w ciągu 14 dni. (Jednak musimy uwzględnić przypadki losowe )

Delivery times will depend on your location. Once payment is confirmed your order will be packaged. Delivery can be expected within 14 business days.

Nie musisz tworzyć konta. Ale posiadanie konta ułatwia złożenie zamówienia.

It’s not required to create an account. But, having an account provides easier checkout, the ability to create and send a wishlist, and a customized shopping experience.

Dla wszystkich produktów zalecamy pranie ręczne w 30 stopniach. 

pss. Przetestowaliśmy również pranie w pralkach na delikatnym i normalnym programie w 40 stopniach, akcesoriów wykonanych z taśmy, poliestru. 

Pamiętaj wsadzić akcesoria do pokrowca (woreczka) w celu uniknięcia zniszczenia pralki przez uderzenia metalowych okuć w  bęben pralki. 

Nie wolno: 

-stosować wybielaczy i agresywnych środków piorących. 

– prasować (smyczy, obroży etc.) wyjątek stanowią chusty (wykonane z bawełny)

– dopuścić do kontaktu z solą morską

–suszyć w suszarkach bębnowych

-prać chemicznie 

Akcesoria mogą farbować, uważaj więc piorąc razem z innymi produktami.

Wszystkie akcesoria szyjemy z atestowanych półproduktów. Zaliczamy do nich spawane i odlewane okucia ze stali nierdzewnej, regulatory renomowanej firmy, klamry odporne na warunki atmosferyczne do – 20 stopni. W zależności od szerokości półproduktów wyróżniamy 

-małe okucia do 8 kg (producent podaje do 10-15 kg) o obciążeniu niszczącym do 100kg 

– średnie okucia do 15 kg ( producent podaje do 15) o obciążeniu niszczącym do 160 kg

-duże okucia do 20-30 kg ( producent podaje do 50-60kg) o obciążeniu niszczącym 250kg

Nasze akcesoria są dedykowane dla małych i średnich ras do 20 kg. W przypadku większych psiaków prosimy o kontakt w celu zastosowania grubszych i mocniejszych okuć.

Najbardziej wytrzymałą na użytkowanie jest taśma ozdobna i tkanina wodoodporna. 

Najmniejszą pod względem jakości jest bawełna. Podobnie jak ta używana do produkcji ubrań może szybko się ścierać i mechacić. Używamy tylko renomowanych tkanin bawełnianych jednak nie daje Nam to gwarancji, że Twój psiak nie poradzi sobie z nią za szybko.

Do wyboru masz piankę bądź miękki polarek minky. 

Pianka doskonale sprawdzi się na lato – szybkoschnąca i delikatna z pewnością nie podrażni skóry twojego pupila. Niestety może się odgniatać w miejscach zaczepiania smyczy. Ma mniejszą wytrzymałość niż polarek.

Polarek minky jest niezwykle delikatny i miękki. Doskonale sprawdzi się u psiaków z bardzo delikatną skórą. Całkowicie odporny na pranie i ciągle zabawy. Można rzec, że jest niezniszczalny.

Naszym osobistym zdaniem podszycie wpływa na wygodę psiaka. Powoduje, że jego delikatna skóra nie ulegnie uszkodzeniu. Gruba taśma nośna, niestety może podrażniać skórę. Dlatego z czystym sumieniem zalecamy wybieranie opcji ,,z” podszyciem.